| Type | Sunlight A68 / DethleffsTRA 5887 |
| Year of construction | 2021 / 2022 |
| Persons | 5 |
| Additional information | Changeover day: Wednesday |
| Alternative | Family double beds or Family Plus double beds |
| Inventory list | Download |
Spacious 5-person family camper with a double alcove bed, a transverse bunk bed, and a convertible bed (175 x 100 cm). This camper features a train-style seating arrangement, a kitchen, a shower with toilet, an awning, and a bike rack. The bike rack has a carrying capacity of 50 kg. The garage can be expanded by folding up the lower bunk bed.
| Top season | € 1295 per week |
| Peak season | € 1250 per week |
| Middle season | € 895 per week |
| Between season | € 895 per week |
| Low season | € 745 per week |
| Issue and collection costs | € 165 |
| Length | 651 cm |
| Width | 233 cm |
| Height | 319 cm |
| Headroom | 198 cm |
| Leave the car | € 5 per day |
| Final cleaning inside | €95 per motorhome |
| Final cleaning outside | €60 per motorhome |
| Navigation system | € 5 per day |
| Camping set: garden table with 6 chairs and a tablecloth | € 5 per day |
| stew braai | €175 sale |
| Omnia oven, camping oven for your gas stove | €75 sale |
| Deryan pop-up tent, baby or toddler model | € 5 per day |
| Car seat 0-4 years for approx. 9-18 kg | € 3,50 per day |
| Car seat 3-12 years for approx. 15-36 kg | € 3,50 per day |
| Booster seat suitable for children > 20 kg | € 2,50 per day |
| Adult or children's bicycle | € 15 per day |
| Electric bike | € 30 per day |
| Comfort packages | from € 14,50 |